آی فرکانس به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
آی‌فرکانس متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت آی‌فرکانس ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آی‌فرکانس ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط  آی‌فرکانس جزئی از اموال آی‌فرکانس محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آی‌فرکانس  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آی‌فرکانس محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط آی‌فرکانس  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار آی‌فرکانس است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت آی‌فرکانس و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای آی‌فرکانس محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات آی‌فرکانس ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

چگونه اطلاعات شما را جمع آوری استفاده می کنیم

جستجو : ما بر اساس جستجو هایی که صورت می گیرد، اطلاعات خاصی را استخراج کرده و برای بهبود نتایج آی فرکانس از آنها استفاده می کنیم. برای مثال این اطلاعات می تواند شامل صفحاتی که شما مشاهده کرده اید یا آدرس آی پی (آدرس آی پی شامل یک عدد است که پس از اتصال به اینترنت به دستگاه شما داده می شود و این امکان را می دهد که دستگاه شما موقعیت یابی و مشخص شود ) باشد. ما همچنین اطلاعاتی شامل تعداد بازدیدهای شما، زمان بازدیدها، جستجوها، سیستم عامل، کشور یا استان را ممکن است نگهداری کنیم. ما این اطلاعات را به منظور بهبود کار خود و سرویس های ارایه شده به شما انجام می دهیم.

چه اطلاعاتی از شما را جمع آوری می کنیم

ما ممکن است از شرکت های تحلیل اطلاعات برای تحلیل استفاده از سرویس های آی فرکانس، کمک بگیریم(مانند تحلیلگر گوگل). این اطلاعات می تواند شامل جنسیت، سن و مکان شما باشد. همچنین این امکان وجود دارد که این شرکت‌ها برای تحلیل بهتر از شناسه تبلیغاتی دستگاه شما (advertising id) استفاده کنند.

اطلاعات شخصی که در شرایط متفاوت در اختیار ما قرار میدهید شامل موارد زیر است:

  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس
  • ایمیل
  • کدملی
  • شماره همراه

ما اطلاعات شما را به چه کسانی می دهیم

امنیت اطلاعات شما برای آی فرکانس مهم می باشد. به جز مواردی که در قسمت های قبل ذکر شد، اطلاعات فردی که از شما جمع آوری می شود، به هیچ شخص یا شرکتی داده نمی شود. این اطلاعات ممکن است به صورت غیر مستقیم برای داده های عظیم استفاده شود. مثلا اگر شما عبارت خاصی را جستجو کردید، به تعداد افرادی که این عبارت را جستجو کرده اند اضافه شده و این عدد ممکن است توسط شرکت دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

اطلاع‌رسانی

ما ممکن است تغییرات و ویژگی های جدیدی که در آی فرکانس ایجاد می‌شود را با اطلاعاتی که از شما داریم، به شما اطلاع‌رسانی کنیم.

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: iferekans.com

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ارسال کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

چگونه و چه مدت اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

آی فرکانس دارای یکی از پرقدرت ترین منابع سروری در بین رقبای خود هست که بصورت روزانه از داده های شما بکاپ تهیه کرده و از اطلاعات شما محافظت میکند. همچنین پنل ها و سرور های ما توسط نام و رمزهای بسیار قدرت مند و ریکپچای هارد برای جلوگیری از دسترسی هکرها و ربات ها محافظت می‌شوند.

اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان ببینند، ویرایش و یا حذف کنند(به جز نام کاربری). مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ارسال کرده‌اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل خروجی از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هرگونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده‌اید را بدهید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هرگونه اطلاعات شخصی که در مورد شما داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌ها و اطلاعات شما

ما اطلاعاتی از شما هنگام فرآیند پرداخت در فروشگاه ما از شما جمع‌آوری می‌کنیم. این اطلاعات ممکن است شامل نام شما، آدرس حسابداری، آدرس حمل‌و‌نقل، آدرس ایمیل، شماره‌ی موبایل و جزئیات پرداخت/کارت اعتباری و هر جزئیات دیگری که از شما هنگام پرداخت درخواست می‌شود.
پردازش این داده‌ها به ما اجازه می‌دهد که:
– اطلاعات مهمی درمورد حساب/سفارش/سرویس درخواستی شما بفرستیم.
– به پرسش‌های شما پاسخ دهیم و درخواست‌های استرداد یا شکایت‌های شما را بررسی کنیم.
– پردازش پرداخت‌ها و جلوگیری از تراکنش‌های کلاه‌برداری. ما این کار را بر اساس سود قانونی کسب‌و‌کار انجام می‌دهیم.
– حساب شما را راه‌اندازی و مدیریت کنیم، پشیبانی فنی/عمومی ارائه دهیم و هویت شما را احراز کنیم.

علاوه بر این، ما همچنین ممکن است اطلاعات زیر را جمع آوری کنیم:
– اطلاعات مکان و اطلاعات (شامل آدرس IP و نوع مرورگر) اگر سفارشی را ثبت کنید یا اگر بخواهید مالیات خرید و هزینه‌های ارسال را بر اساس موقعیت مکانی تخمین بزنید.

– صفحه‌های محصول‌ها و محتوایی که مشاهده می‌کنید، تا هنگامی که نشست شما فعال است.
– دیدگاه‌ها و بررسی‌های شما، اگر به وب‌سایت ما ارسال کنید.
– از ایمیل/گذرواژه حساب شما برای ورود به حساب شما استفاده خواهد شد، اگر داشته باشید.
– اگر انتخاب کنید که یک حساب کاربری بسازید، نام، آدرس و ایمیل شما ذخیره خواهند شد تا در خریدهای بعدی در فرم پرداخت قرار بگیرد.
– همچنین دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.